KONST / Litografier / Färglitografi 9053068
nr 905 3068
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Färglitografi , Lars Melander (f. 1939), signerad och numrerad: 35/210, motivet: 34x40 cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 20:13:22
11/8 10:11:49
100 kr
11/8 19:34:21
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander